قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین ته لنجی

بسم الله الرحمن الرحیم

 مشتری عزیز لطفا قبل از خرید و استفاده از خدمات وب سایت موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید.

ورود مشتریان عزیز به وب سایت و عضویت با اطلاعات شخصی، خرید، دانلود و استفاده از خدمات ارائه شده در وب سایت به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و شرایط استفاده از وب سایت، کالاها و خدمات فروشگاه اینترنتی ته لنجی خواهد بود. مشتری عزیز با عضویت و ثبت سفارش قبول کلیه شرایط و قوانین وب سایت را اعلام نموده است. قوانین و شرایط مندرج در سایت همواره جایگزین کلیه توافق های قبلی خواهد بود.

قوانین اصلی وبسایت ته لنجی

سایت ته لنجی در کنار کاربران وفادار خود بوده و صادقانه در راستای تامین نیازهای آنان گام برمیدارد. اما آنچه در ایفای بهتر و دقیق‌تر این نقش به ما کمک کرده است، پایبندی به قوانینی بوده که خود ما در وهله اول رعایت آن را وظیفه خودمان دانسته‌ایم. لذا پایبندی به این قوانین از طرف کاربران نیز، انتظار بحق ته لنجی می‌باشد.

هر گونه اخلال و تحریف در اطلاعات و داده‌ها و دور زدن سیستم امنیتی وب‌سایت ته لنجی طبق قانون جرایم رایانه‌ای، جرم محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

ثبت هرگونه نظر سیاسی و غیر اخلاقی و تمسخر و توهین قومیتی و نژادی در بستر وب‌سایت ته لنجی ممنوع بوده و ته لنجی حق خواهد داشت تا حساب کاربری فرد خاطی را مسدود نماید.

قرار دادن لینک‌ از سایتهای دیگر در سایت ته لنجی برای سهولت کاربران عزیز بوده و به معنای تایید این لینک‌ها و سایت‌ها از طرف ته لنجی نیست. همچنین اگر سایتی لینک ته لنجی را در صفحه خود قرار دهد، این نیز به منزله تایید سایت مذکور یا ارتباط ما با آن سایت نخواهد بود.

ته لنجی متعهد می‌شود از تمامی اطلاعات شخصی کاربران خود محافظت نماید و آنها را در اختیار هیچ شخص و یا سازمان ثالثی قرار ندهد و صرفا برای تجربه خرید و فروش بهتر از آنها استفاده نماید.

ته لنجی حق خواهد داشت در هر زمانی که کاربری قوانین این سایت را رعایت نکرده و طبق این قوانین متخلف شناخته شود، عضویت وی را به حالت تعلیق درآورد. البته حق اعتراض برای کاربر متخلف محفوظ خواهد بود.

وب‌سایت رسمی ته لنجی با نام دامنه رسمیtahlengi.com تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می‌باشد. هر گونه سواستفاده از این دامنه طبق مقررات قانونی جرم بوده و پیگرد قانونی دارد.

درصورتی که فروشگاه ته لنجی، ضمانت تعویض کالا و یا برگشت پول را برای کالای ثبت شده در نظر گرفته و خریدار ناراضی باشد، فروشگاه موظف به پرداخت هزینه برگشت کالا خواهد بود.

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و لوگوی وب‌سایت ته لنجی، نماد‌ها و ویژگی‌های وب‌سایت،‌ همه به صورت رسمی ثبت شده و انحصارا در اختیار ته لنجی قرار دارد. هر گونه سواستفاده از موارد ذکر شده ممنوع بوده و فرد یا سازمان یا شرکت متخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

تیم ما هر لحظه در کنار کاربران خود بوده و تمامی تلاش خود را معطوف به حفظ و در دسترس بودن تمامی امکانات وب‌سایت خواهد نمود. در شرایط خاص و غیر قابل پیش‌بینی ممکن است ته لنجی نتواند برخی یا تمامی امکانات وب‌سایت را در دسترس کاربران قرار دهد که در این صورت کاربران حق اعتراض و درخواست خسارات از ته لنجی را نخواهند داشت.

کاربران متعهد و موظف به حفظ نام کاربری و رمز عبور خود خواهند بود. در مواردی که در اثر بی‌احتیاطی کاربر از حساب وی سوءاستفاده شود، خود کاربر مسئول عواقب آن بوده و ته لنجی هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت. از همه کاربران (خریدار یا فروشنده)‌ انتظار می‌رود، در صورت مشاهده هر گونه تخلف از دیگر کاربران از طریق سامانه مخصوص گزارش تخلف، ته لنجی را برای بررسی و پیگیری فرد خاطی مطلع نمایند.

استفاده از سرویس‌ها و خدمات وب‌ سایت ته لنجی tahlengi.com به معنای پذیرفتن قوانین سایت می‌باشد.

راه‌های ارتباطی ته لنجی در صفحه تماس باما قرار داده شده و هر شماره و راه ارتباطی دیگری به غیر از آن از مسئولیت ته لنجی خارج است.

قوانین خرید از ته لنجی

در صورتی که آدرس تحویل گیرنده به درستی وارد نشده باشد، پس از اطلاع فروشگاه به ته لنجی و تایید آن توسط ته لنجی، فروشگاه حق لغو آن را خواهد داشت.

تحویل ته لنجی در درب منزل انجام شده و مسئول تحویل وظیفه‌ی برای حمل محصول به داخل خانه یا بالا بردن از طبقات ساختمان را ندارد.

در صورتی که خریدار از ضمانت بازگشت کالا استفاده کرده و خرید خود را کنسل نماید، هزینه برگشت کالا به عهده خریدار خواهد بود؛ کالای برگشتی در صورتی از طرف ته لنجی پذیرفته می‌شود که در وضعیت زمان تحویل باشد.

تمامی فروشگاه‌هایی که در ته لنجی فعالیت می‌کنند، وجود فیزیکی داشته و به صورت رسمی ثبت شده و مجوز کسب آنها نیز اخذ شده است. در صورت بروز هر گونه مشکل، آدرس دقیق و شماره تماس فروشگاه در داخل سایت در دسترس کاربران قرار گرفته است.

در صورتی که خریدار از فروشگاه و یا کالایی به ته لنجی شکایت کرده باشد،‌ ته لنجی شکایت مطرح شده را در تاریخ ثبت سفارش بررسی می‌کند. اطلاعات جدید کالا که پس از ثبت سفارش وارد شده یا تغییر یافته‌اند، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

اگر تخلفی از سوی کاربر متخلف مورد تایید ته لنجی واقع شود کاربر متخلف می‌بایست مبلغ خسارات را به کاربری که اقامه شکایت کرده پرداخت نماید. ته لنجی مسئولیت پرداخت خسارت کاربران متخلف را بر عهده نخواهد گرفت.

با توجه به اینکه بعضی از محصولات ته لنجی در حالت تماس بگیرید قرار دارند، سفارشات ثبت شده در سایت ته لنجی به صورت به‌روز از بازار خریداری و ارسال می شوند، و همچنین با توجه به عدم قطعیت لحظه‌ای موجودی کالاها در بازار پس از ثبت سفارش، در صورت عدم موجودی کالا، خریدار حق اعتراض به فروشنده کالا و یا ته لنجی را نخواهد داشت.

در صورت بروز هر گونه اشکال در فرآیند خرید برای خریداران محترم (مشکلاتی از قبیل: عدم ارسال به موقع کالا،‌ عدم تطابق کالای ثبت شده با کالای دریافت شده، عدم صداقت فروشگاه در مورد کالا و...)، خریدار حق شکایت از ته لنجی را نداشته و می‌تواند از فروشگاه مربوطه به ته لنجی شکایت نماید تا در اسرع وقت شکایت خریدار توسط کارشناسان سایت مورد بررسی قرار گیرد.

نحوه پرداخت سفارشات

خریداران محترم می­‌توانند برای پرداخت سفارشات خود از روش پرداخت آنلاین استفاده کنند.برای تحویل سفارشات تهران که به صورت آنلاین پرداخت می‌­شوند ارائه مدرک شناسایی رسمی گیرنده سفارش (کارت ملی، گواهینامه، شناسنامه و...) به مسئول ارسال سفارش الزامی است.

 

 

سرویس ارسال ته لنجی

 

مبلغ ارسال کالا متغیر می باشد و سیستم بر اساس وزن و ابعاد و نوع کالا آنرا مشخص می کند بنابر این هنگام ثبت سفارش مبلغ ارسال مشخص می شود.

 

با توجه به شرایط کالا و سفارش، در صورتی که نیاز به تغییر زمان سفارش باشد از طریق پیامک و تماس تلفنی با خریدار هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.

کلیه سفارشات شهرستانها و شهر تهران توسط پست جمهوری اسلامی یا تیپاکس یا توسط باربری ارسال می‌شوند.

هزینه ارسال و زمان دریافت سفارش هنگام ثبت سفارش برای خریداران به صورت حدودی محاسبه می‌شود که متناسب با تعرفه و زمان ارسال شرکت ارسال انتخابی می باشد.

در صورتی که خریدار در هنگام تحویل سفارش توسط ته لنجی نقصی در ظاهر بسته بندی یا کالا مشاهده نمود می‌تواند از دریافت آن خودداری نماید تا سفارش برای بررسی به ته لنجی برگشت داده شود.

ته لنجی برای کالاهای بازگشتی دو حالت در نظر می‌گیرد

1.بازگشت کالا به دلیل انصراف از خرید

2.بازگشت کالا به دلیل نقص ظاهری یا فنی

- لطفا به نکات زیر توجه نمایید.
لطفا در صورت نیاز به استفاده از سرویس ضمانت بازگشت ابتدا با شماره 09016171133 | 06152421860 تماس گرفته تا گروه پشتیبانی راهنمایی لازم را در اختیار شما قرار دهند.
مشتریان تهران و شهرستانها می‌توانند سفارشات بازگشتی خود را از طریق پست به کد پستی 6354167036 به نام فروشگاه ته لنجی و آدرس : بندرماهشهر شهرک بعثت خیابان آفرینش3 واحد4 ارسال نمایند. همچنین حتما فاکتور شرکت پستی به همراه سفارش ارسال شود تا در صورت تایید سفارش بازگشتی هزینه ارسال به خریدار بازگشت داده شود. در صورت تایید ته لنجی برای پرداخت مبلغ سفارش بازگشتی، حداکثر تا دو روز کاری بعد از رسیدن کالا به ته لنجی مبلغ سفارش برای مشتری واریز خواهد شد. مشتریان محترم می بایست شماره کارت خود را در پنل کاربری خود ثبت نمایند تا مبلغ سفارش بازگشت داده شود. بدیهی است در صورت عدم تایید سفارش بازگشتی، کالا برای خریدار برگشت خواهد خورد و هزینه بازگشت کالا به عهده خریدار خواهد بود.
سفارش‌هایی که به دلیل نبود خریدار در آدرس ذکر شده، برگشت می خورند، هزینه ارسال دوباره سفارش برای خریدار 30,000 تومان می باشد.
سفارش‌هایی که به دلیل انصراف از خرید برگشت داده می شوند مبلغ سفارش ظرف حداکثر ۷ روز کاری برای مشتری واریز می شوند.
ارسال کالای بزرگ با باربری بوده و هزینه حمل تا باربری رایگان میباشد . شرایط مرجوع کالاها هزینه باربری و انبار داری و همچنین هزینه وانت حمل کالا با مشتری بوده و بعد از تحویل توسط ته لنجی از باربری طی 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری برگشت داده میشود، در صورت مرجوع شدن با پست از مشتری دریافت خواهد شد و پس از بررسی کالا مبلغ طی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری برگشت می‌شود.

خریداران محترم توجه داشته باشند بعضی از گروه کالاهایی که در ته لنجی خرید و فروش می‌شوند به دلیل شرایط عرف بازار، پس از تحویل امکان بازگشت ندارند. لذا اکیدا توصیه می‌کنیم در هنگام تحویل این نوع کالاها نهایت دقت را در نظر داشته باشید چرا که تحویل خریدار به منزله تایید و رضایت خریدار از آن کالا خواهد بود. در شرایطی که کالا نیاز به نصب و راه اندازی شرکت گارانتی داشته باشد در صورت تایید شرکت گارانتی مبنی بر عدم کارکرد صحیح دستگاه، امکان بازگشت کالا وجود دارد.

شرایط ضمانت بازگشت کالا

گروه کالای غیر قابل بازگشت

یخچال و فریزر - ماشین لباسشویی - ماشین ظرف شویی - ساید بای ساید - تلویزیون - سینمای خانگی - ساندبار - مایکروویو - سولاردوم - سرویس پخت و پز - لپ تاپ - لوازم آرایشی و بهداشتی

انصراف از خرید

امکان استفاده از این سرویس ۷ روز پس از تحویل ته لنجی می‌باشد.

این ضمانت شامل گروه کالاهای غیر قابل بازگشت نمی‌شود.

برای استفاده از این ضمانت بسته بندی سفارش دریافتی نباید باز شده و همچنین نباید هیچگونه تغییر و آسیب دیدگی روی بسته دریافتی وجود داشته باشد.

تمامی کالاهای موجود در سایت فروشگاه اینترنتی ته لنجی اصل هستند و کالاهای فیک و تقلبی با عنوان غیر اصل مشخص می شوند. همچنین توجه داشته باشید که کالاهای غیر اصل فقط شامل گارانتی سلامت فیزیکی می شوند و دارای مهلت تست ۷ روزه نمی باشند.

برای بازگشت کالا، جعبه ی محصول و خود محصول باید فاقد هرگونه آسیب دیدگی باشند.

نقص فنی و یا ظاهری

این ضمانت شامل مغایرت ظاهری کالای ارسال شده و کالای ثبت شده در سایت است. مدت زمان استفاده از این سرویس ۲۴ ساعت می‌باشد. لذا هر گونه مشاهده نقص فنی یا ظاهری باید حداکثر ظرف ۲۴ ساعت پس از تحوته لنجی توسط خریدار به ته لنجی اطلاع داده شود تا مراحل بازگشت کالا طی شود. بدیهی است پس از این زمان بازگشت کالا امکان پذیر نخواهد بود.

این ضمانت شامل گروه کالاهای غیر قابل بازگشت نمی‌شود.

برای بازگشت کالا تمامی محتویات و متعلقات آن کالا به همراه هدیه (‌در صورت وجود)، فاکتور خرید و بسته بندی به همراه کالا برگشت داده شوند.

هرگونه خط خوردگی، مخدوش شدن کالا، لوازم جانبی کالا و بسته بندی توسط خریدار، امکان استفاده از سرویس ضمانت را از بین خواهد برد.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش ته لنجی کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در ته لنجی به اتمام برسد، و ته لنجی امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

برای بازگشت کالا، جعبه ی محصول و خود محصول باید فاقد هرگونه آسیب دیدگی باشند.

پیشنهاد ها و انتقادات

می‌توانید پیشنهاد ها و انتقادات خود را از طریق info@tahlengi.com با ما در میان بگذارید. نظرات شما ما را در این راه بسیار کمک خواهد کرد. لطفا ایمیل خود را با عنوان " پیشنهاد / انتقاد / نظر " ارسال نمایید.

لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلف، گزارش خود را به همراه لینک آدرس اینترنتی صفحه مورد نظر و با ذکر توضیحات خود برای ما به آدرس info@tahlengi.com و با عنوان " گزارش تخلف " ارسال نمایید. از همکاری شما سپاسگزاریم. همچنین می‌توانید برای ارسال ایمیل از دکمه زیر استفاده نمایید.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ته لنجی اقدام کند.
همچنین از آنجا که فروشگاه اینترنتی ته لنجی یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

توجه: فروشگاه اینترنتی ته لنجی فقط برای شخص حقیقی فاکتور صادر می کنند، در صورتی که نام و نام خانوادگی به اسم شرکت در سفارش ثبت شود سفارش مورد نظر کنسل می شود.

توجه: مطابق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی امکان عودت کالا فقط شامل حال مصرف کنندگان بوده و مصرف کننده مطابق بند (س) ماده 2 همین قانون شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه اقدام می کند؛ بر این اساس خریداران فروشگاه که به منظور تجارت یا شغل حرفه ای خود از فروشگاه خرید می نمایند، مصرف کننده محسوب نشده و امکان استفاده از شرط عودت را ندارند.

نکته:مشتری و مصرف کننده حق دارد از هرکالا یک عدد خریداری نماید.درصورت ثبت سفارش بالای یک عدد سفارش کنسل می شود،واگر سفارش به صورت آنلاین پرداخت شده باشد مبلغ واریزی عودت داده می شود.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ته لنجی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی ته لنجی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی ته لنجی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه اینترنتی ته لنجی از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی ته لنجی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل، خبرنامه و پیامک نداشته باشند، می‌توانند پس از تماس با شماره 09016171133 | 06152421860 سرویس های ذکرشده را لغو کنند.

حریم خصوصی

ته لنجی با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی مشتریان عزیز قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از مشتریان درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های ته لنجی قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ته لنجی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ته لنجی تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین فروشگاه اینترنتی ته لنجی ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها، اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

ته لنجی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی مشتریان عزیز را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ته لنجی می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. مشتریان عزیز ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت ته لنجی ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به ته لنجی اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده مشتریان عزیز است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، مشتریان عزیز نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی مشتریان عزیز باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه ته لنجی را از خود سلب می‌کند. فروشگاه اینترنتی ته لنجی هویت شخصی مشتریان عزیز را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ته لنجی وجود ندارد و مشتریان عزیز با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع مشتریان عزیز رسانده می‌شود که ته لنجی همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند. پروتکل، سرور، لایه‌های امنیتی ته لنجی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات مشتریان عزیز را حفظ و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و ته لنجی حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاح دید خود محفوظ می‌دارد.

فروشگاه اینترنتی ته لنجی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی مشتریان عزیز همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه مشتریان عزیز فراهم آورد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی ته لنجی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ته لنجی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در حقیقت باخرید ازسایت فروشگاه اینترنتی ته لنجی، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ته لنجی جزئی از اموال این فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار فروشگاه اینترنتی ته لنجی است. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی ته لنجی محفوظ می‏‌دارد. همچنین، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه اینترنتی ته لنجی و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ته لنجی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی ته لنجی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه اینترنتی ته لنجی محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات ته لنجی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده مشتری است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.tahlengi.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال پیام از طریق آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت فروشگاه اینترنتی ته لنجی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.tahlengi.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

-  روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است. کلیه سفارش‏‌های ثبت شده، در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه اینترنتی ته لنجی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

-  کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی ته لنجی به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. ته لنجی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی ته لنجی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی ته لنجی محفوظ است. مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

-  در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

-  فروشگاه اینترنتی ته لنجی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی ته لنجی محفوظ است.

-  در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشگاه اینترنتی ته لنجی محفوظ است. ته لنجی در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت فروشگاه اینترنتی ته لنجی می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.​

-  کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه اینترنتی ته لنجی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

-  کاربری هر مشتری شامل نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، فروشگاه‌‌های اینترنتی مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهد بود. لذا خریداران محترم می بایست با ارائه تصویر کارت ملی خود و خرید از طریق کارت بانکی متعلق به شخص خریدار که با هویت سفارش دهنده در تطابق می باشد، اقدام به ثبت سفارش نمایند.

لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است.

-  با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد.

همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت می کند، در فاکتور درج خواهد شد. تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

-  امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق شرکت های حمل و نقل ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

-  از آنجا که فروشگاه اینترنتی ته لنجی یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، سفارش یک کالا به تعداد بالا مغایر با هدف مصرف خریدار است. در صورت ثبت این مورد و یا سفارشاتی که با تعداد اقلام بالایی همراه هستند، لازم است پیش از ارسال، سفارش مشتریان ابتدا توسط فروشگاه اینترنتی ته لنجی بررسی و در صورت تایید، پردازش گردد. در این موارد پرداخت وجه و تسویه، قبل از ارسال کالا الزامی است. در غیر اینصورت سفارشات با هماهنگی مشتری کنسل شده و در صورت واریز وجه، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

-  تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

-  در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد. اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

-  تحویل سرویس اکسپرس فروشگاه اینترنتی ته لنجی، درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) خواهد بود. 

-  لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به ‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت‌انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمت کالاها رو به رو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید سفارش خود را دریافت کنند. بدیهی است که فروشگاه اینترنتی ته لنجی هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش، از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد. فروشگاه اینترنتی ته لنجی تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف مدت ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.

در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد. فروشگاه اینترنتی ته لنجی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

در بعضی از مواقع امکان دارد دو کاربر همزمان اقدام به ثبت سفارش محصولی نمایند که موجودی آن در انبار فروشگاه یک عدد باشد، در این صورت سیستم به صورت خودکار کاربری را که چند ثانیه زود تر سفارش خود را ثبت کرده است تشخیص می دهد و سفارش کاربر دیگر که چند ثانیه دیر تر اقدام به ثبت کرده است به صورت سیستمی کنسل می شود.

توجه: روش ارسال کالا را با دقت انتخاب کنید، ارسال از طریق تیپاکس و پست پیشتاز و باربری می باشد . توجه داشته باشید که در صورتی که روش ارسال کالا را اشتباه انتخاب کنید و هزینه ارسال بر خلاف انتظار شما شود، می توانید کالا را بدون خارج کردن از بسته بندی اولیه برای ما ارسال کنید ولی ته لنجی برای بازگشت مبلغ به حساب شما هزینه تیپاکس و باربری را کسر می کند و باقی مانده مبلغ را برای شما واریز می کند. برای مثال اگر قیمت یک محصول ۸۰۰ هزار تومان باشد و هزینه تیپاکس آن ۲۰۰ هزار تومان شود و شما نخواهید آن را پرداخت کنید، بعد از اینکه محصول را برای ته لنجی ارسال کردید، مبلغ ۲۰۰ هزار تومان از مبلغ کل محصول (۸۰۰ هزار تومان) کسر می شود و ۶۰۰ هزار تومان به حساب شما واریز می شود.

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه اینترنتی ته لنجی همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه اینترنتی ته لنجی تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی ته لنجی اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی ته لنجی ارسال شود. 

نکته2: برای بازگشت کالا، توجه داشته باشید که برچسب فروشگاه اینترنتی ته لنجی(بارکد) و برچسب زرد رنگ (کد دار) کالا حتما روی جعبه کالا یا خود کالا چسبیده باشد.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

- اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت ته لنجی، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین،نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و ته لنجی مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین ته لنجی مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.
- درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه ته لنجی در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
- در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تامین یا تولیدکننده، ته لنجی صرفا هزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور (حداکثر تا یک ماه از تاریخ فاکتور) به مشتری برمی‌گرداند.
- ته لنجی نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و ...) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.

شرایط ضمانت 7 روز بازگشت کالا محصولات آرایشی و بهداشتی

کاربر موظف است در هنگام دریافت کالا از پیک ته لنجی یا مامور پست بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید. در صورت دریافت بسته های پستی که دارای مشکل ظاهری هستند, بررسی تنها با داشتن صورت جلسه ی بسته ی پستی امکان پذیر خواهد بود.

هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن لیبل مانع از امکان انصراف از خرید یا بازگشت کالا می‌شود. لذا قبل از باز کردن و استفاده از محصول به تاریخ انقضا، تطابق کالا با سفارش و سایر موارد توجه فرمایید.

پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا و مشکل اعلام شده, کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.

بازگشت کالا صرفا با اطلاع رسانی به پشتیبانی و تایید ایشان امکان پذیر می باشد, توجه داشته باشید هر گونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی بر عهده ی کاربر می باشد.

روند دریافت کالای مرجوعی به این صورت است که کاربر باید از طریق پست بسته را برای ته لنجی ارسال نماید.

هزینه ی بازگشت کالاهایی که کاربر مایل به مرجوعی سلیقه ای آنها می باشد, بر عهده ی خود کاربر می باشد.

تعویض کالای مرجوعی تنها در صورتی امکان پذیر است که تامین کننده ی فروشنده کالا را موجود داشته باشد یا کالا در انبار مرکزی ته لنجی موجود باشد. در غیر این صورت پس از مرجوع شدن کالا, هزینه برگشت داده می شود.

پس از بازگشت کالا به انبار ته لنجی و بررسی توسط تیم تضمین کیفیت و تایید شدن مشکل,هزینه به اعتبار کاربر افزوده می شود و در صورت درخواست بازگشت وجه به حساب بانکی, کاربر موظف است تا اطلاعات کارتی که با فرد سفارش دهنده مطابقت دارد را در حساب کاربری وارد کند به پشتیبانی اطلاع رسانی کند. عودت وجه پس از ثبت درخواست طی 24 الی 72 ساعت انجام خواهد شد.

قوانین و محدودیت‌های بهداشتی

از آنجا که ته لنجی تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش شدن پلمپ‌های نصب شده بر روی محصول به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمی‌شود.

گارانتی محصولات فروشگاه اینترنتی ته لنجی

کلیه کالاهایی که زمان گارانتی آنها از تاریخ درج شده روی کالا گذشته است، توسط فروشگاه اینترنتی ته لنجی گارانتی می شوند.

شرایط اول: به عنوان مثال  شما لپ تاپ خریداری کرده اید و داخل سایت 24 ماه گارانتی ذکر شده،ولی از گارانتی شما 5 ماه گذشته است، در صورت بروز مشکل فنی کالا و غیره... کالای شما به شرکت گارانتی کننده ارائه داده می شود. و اگر مشکلی که به وجود آمده شامل گارانتی باشد شما هزینه ای  پرداخت نمی کنید.

شرایط دوم: یا مثلا کالای شما 20 ماه گارانتی دارد ولی ایرادی که به وجود آمده شامل گارانتی نمی شود، درصورتی که کالای شما گارانتی آن به اتمام نرسیده است. مثلا خرابی بر اثر نوسان برق و غیره ..... شامل گارانتی نمی شوند(ایراداتی که شامل گارانتی نمی شوند شرکت گارانتی کننده تعیین می کند). در این صورت هزینه تعمیرات بر عهده مشتری می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره  09016171133| 06152421860 تماس حاصل فرمایید.

 امکان ارسال کالای اشتباه

فروشگاه اینترنتی ته لنجی همواره سعی دارد دقیقا کالای سفارش داده شده توسط مشتری را ارسال نماید؛ اما به دلیل حجم بالای سفارشات و امکان خطای سیستمی یا انسانی، در موارد معدودی ممکن است کالای اشتباهی برای مشتری ارسال گردد.  مشتریان موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. حال چنانچه مشتری بدون چک کردن کالا را تحویل و از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نموده باشد، در صورتی که قیمت کالای تحویل گرفته شده بیشتر از کالای سفارش داده شده باشد، موظف است مابه التفاوت وجه را حداکثر 48 ساعت پس از اطلاع، به حساب فروشگاه واریز نماید، در غیر اینصورت فروشگاه حق خواهد داشت نسبت به پیگیری از طریق مراجع قضایی ذیصلاح اقدام و در اینصورت کلیه خسارات، هزینه های دادرسی و حق الوکاله بر عهده مشتری خواهد بود. اما در صورتیکه کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری ارزان تر از کالای سفارش داده شده باشد، فروشگاه موظف است حداکثر 48 ساعت پس از اطلاع، مابه التفاوت را به حساب مشتری واریز نماید، در این موارد به دلیل اینکه کالا از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج گردیده است، امکان عودت وجود ندارد.

مشاوره رایگان تیم فروشگاه اینترنتی ته لنجی

با توجه به تنوع و گستردگی محصولات فروشگاه اینترنتی ته لنجی، انتخاب و خرید کالای مورد نظر بر اساس نیاز کاربران امری غیر قابل انکار و ضروری میباشد. از این رو تصمیم بر آن گرفتیم تا با به کارگیری کارشناسان مجرب و متخصص در حوزه محصولات فروشگاه، بتوانیم کاربرانی را که قصد خرید دارند در جهت صحیح راهنمایی کنیم. بنابراین کاربرانی که قصد خرید کالایی را دارند میتوانند از طریق تماس با بخش مشاوره رایگان و با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان فروشگاه اینترنتی ته لنجی نسبت به نیاز و بودجه خود اقدام به خرید کالای مناسب نمایند.

خدمات فروشگاه اینترنتی ته لنجی : 09016171133 |06152421860 (شنبه تا چهارشنبه 17:00 - 10:00 پاسخگوی شما هستیم )

محتوا

فروشگاه اینترنتی ته لنجی نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی ته لنجی تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی ته لنجی دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
وب ‏‌سایت فروشگاه اینترنتی ته لنجی هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت فروشگاه اینترنتی ته لنجی تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. 
© کلیه محتویات سایت ته لنجی شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت فروشگاه اینترنتی ته لنجی تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه اینترنتی ته لنجی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در فروشگاه اینترنتی ته لنجی قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، فروشگاه اینترنتی ته لنجی نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، فروشگاه اینترنتی ته لنجی موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت‌انگیز

طرح تشویقی شگفت‌انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این کالاها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش شگفت‌انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، کالا در طرح شگفت‌انگیز باشد، قیمت شگفت‌انگیز اعمال می‏‌شود. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید (پروموشن) است، فروشگاه اینترنتی ته لنجی تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود. همچنین، هزینه ارسال سفارش برای بخش شگفت‌انگیز به ازای هر سفارش به صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.

جعبه باز چیست؟

محصولاتی که در فرصتِ زمانی تستِ 24 ساعته به دلیل مشکلات جزئی مرجوع می شوند یا محصولاتی که در انبار فروشگاه اینترنتی ته لنجی دچار خط و خش، پارگی یا شکستگی جزئی، فرورفتگی و... می شوند به عنوان محصولات جعبه باز به فروش می رسند. بنابراین محصولات جعبه باز، کالای دست دوم نیستند.

- فروشگاه اینترنتی ته لنجی برای این گونه محصولات نیز تعهداتی مانند اصالت و نو بودن کالا، عملکرد صحیح محصول، گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

- تصاویری که در قسمت گالری محصولات مشاهده می کنید عکس های اصلی خود کالا هستند و تمامی ایرادات در تصاویر نمایان است.

- ایرادات کالا به طور کامل در قسمت نقد و بررسی محصولات جعبه باز ذکر می شوند.

آیا کالاهایی که در سایت ته لنجی بفروش می رسد اصل هستند؟

تمامی کالاهای موجود در سایت فروشگاه اینترنتی ته لنجی اصل هستند و کالاهای فیک و تقلبی با عنوان غیر اصل مشخص می شوند. همچنین توجه داشته باشید که کالاهای غیر اصل فقط شامل گارانتی سلامت فیزیکی می شوند و دارای مهلت تست ۷ روزه نمی باشند.یک بخش از فروشگاه به فروش کالاهای دست دوم با ارائه توضیحات وعکسهای کاملی از محصولات جهت انتخاب و خرید مطمئن برای خریداران محترم اختصاص داده شده است.

قوانین و محدودیت‌های بهداشتی

از آنجا که تمام محصولات تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش شدن پلمپ‌های نصب شده بر روی محصول به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمی‌شود.

مشتری موظف است در هنگام دریافت کالا از پیک ته لنجی یا مامور پست بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید، همچنین مشتری موظف است در حضور مامور پست یا پیک ته لنجی محتویات سفارش خود را با فاکتور تطابق داده و در صورت تفاوت تعداد کالای ارسال شده با فاکتور از دریافت آن خود داری نمایند.

هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن لیبل مانع از امکان انصراف از خرید یا بازگشت کالا می‌شود. لذا قبل از باز کردن و استفاده از محصول به تاریخ انقضا، تطابق کالا با سفارش و سایر موارد که منجر به لغو سفارش می‌شود توجه فرمایید.

امکان انصراف از خرید برای کالا‌های آرایشی و بهداشتی، زیبایی و سلامت که پلمپ نیستند به دلیل رعایت موارد بهداشتی امکان پذیر نمی‌باشد.

پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط مشتری را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود، در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.

نمایندگی

فروشگاه اینترنتی ته لنجی در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی فروشگاه اینترنتی ته لنجی اطلاع دهید.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه اینترنتی ته لنجی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

فروشگاه اینترنتی ته لنجی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی ته لنجی فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به (فروشگاه آنلاین ته لنجی) می‌باشد.

تاریخ آخرین بروزرسانی قوانین و مقررات: 1401/01/18

بازخوردها